Tarihçe

1995 yılında inşaat ve telekomünikasyon alanlarındaki faaliyetleri ile iş hayatına başlayan Eser Holding, 30 yıllık geçmişiyle; hem İstanbul çapında hem de Türkiye çapta ses getiren pek çok başarılı yatırım ve proje sığdırmıştır.

Kuruşumuzdan bugüne izlediğimiz gelişmelerin ışığında, sektörde seyreden ekonomik değişikliklerde ve zorlu koşullarda dahi büyümesini sürdüren Türkiye ekonomisine katkıda bulunmayı amaç edindik. Bu doğrultuda hareket ederek otomotiv, inşaat, tekstil başta olmak üzere bir çok sektörde faaliyet yürüterek takip edilen, taklit edilen Eser Holding markasına imza atmış olduk.

Şirket hedeflerini gerçekleştirme amacına yönelik hareket eden çalışanlarımız ile yüksek performansa sahip bir organizasyon yaratmaktayız. Sürekli yenilik ve mükemmelliğin entegrasyonu ile hizmet kalitemiz ve müşterimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak en önemli vizyonumuzdur.

Eser Holding teknik kadrosu; bilgisi, tecrübesi, yönetim becerisi ve takım çalışmasına verdiği önem sayesinde, ekonomik, çevresel ve süresel zorluklarla mücadele edebilen, gerçekçi öngörülerde bulunan, uygulamada karşılaşılan sorunlara optimum çözümler üreten, işveren ve taraflar arasında güven tesis eden, uzman mühendis ve mimarlardan oluşmaktadır. Eser Holding, üstlendiği işleri başarıyla tamamlamanın ötesine geçerek, üretim sonucunda, yıllar boyunca hizmet verebilen, sevilen ve itibar gören  simge eserler ortaya çıkarmak için özenli ve hummalı çalışmalar yapmakta ve projelere artı değer katmaktadır. 20 yılı aşkın süredir gerçekleştiren şirketimiz, her geçen gün büyümekte ve ülkemize ve işverenlerimize sorumluluklarını yerine getirerek hedeflerini daha da ileriye taşımaktadır.

Lütfen şirketimizin hizmetleri ve nitelikleri hakkında daha fazla bilgi için irtibat bilgilerinden şirketimize ulaşınız.

Başarımızı çıtayı sürekli yükselten heyecanımıza ve siz değerli dostlarımıza borçluyuz.